Člny s pevnou podlahou

Kvalitné nafukovacie člny značky Albastar, Sportex alebo Intex s pevnou podlahou. Člny Albastar a Sportex majú pevné zadné čelo pre montáž aj benzínového motoru. To najlepšie pre tých, ktorí preferujú praktickosť, ale nechcú obetovať bezpečnosť na vode, z tohto dôvodu majú tri vnútorné oddelené vzduchové komory. Čln je rýchlo nafúkaný a kompaktný pre skladovanie vďaka ľahkej hliníkovej podlahe. A člny radu Mariner od firmy Intex obsahujú nafukovací kýl a pevnú lamelovú podlohu. To robí z týchto člnov ideálneho spoločníka pre rybárov, rekreáciu alebo na plavbu pri morskom pobreží.

 

Fotogaléria: Člny s pevnou podlahou

Lodné elektromotory

Je jedno, či ste profík, amatérsky rybár, rekreačný športovec, alebo nadšenec pre rodinné výlety na vode, lodné elektromotory Watersnake a Terena Vás vždy dovezú rýchlo kam potrebujete. Ponúkané elektromotory vynikajú nízkou spotrebou a vysokým výkonom. V štardantnom prevedení majú lodné elektromotory teleskopickú výsuvnú rukoväť, ukazovateľ stavu nabitia akumulátora od 1 do 10,  5 rýchlosti vpred a 3 rýchlosti vzad.

 

Fotogaléria: Elektromotory

Člny s nafukovacou podlahou

Široký sortiment nafukovacích člnov a od firmy Intex.
Intex člny sú vyhotovené z trojvrstvového materiálu špeciálneho vysokomolekulárneho PVC - Super Tough o hrúbke 0,70 mm. Čo mu zaručuje vysokú odolnosť proti oleju, slanej vode, benzínu, slnečnému žiareniu a oderu.
Člny od firmy Intex poskytujú širokú škálu použitia - výletné člny Excursion pre celú rodinu, rybárske člny Seahawk, rekreačné člny Challenger a menšie člny Explorer pre malých prieskumníkov vhodné svojou veľkosťou aj do bazéna.
 

Fotogaléria - Člny s nafukovacou podlahou

Príslušenstvo pre člny a elektromotory

Všetko potrebné vybavenie na prevádzku člna a elektromotora. Ponúkame trakčné akumulátory na napájanie 12V elektromotorov + elektrické nabíjače a aj solárne panely na udržiavanie / nabíjanie batérií. Ručné, nožné a elektrické pumpy na nafúnkutie člnov. Veslá, náhradné vrtule, kotvy + laná a iné príslušenstvo. Dôležitá je aj bezpečnosť - ponúkame záchranné vesty v oranžovej farbe, ale aj vodácke vesty v tmavších prevedeniach.

Fotogaléria - Príslušenstvo pre člny a elektromotory